Fondo veiklos projektai, numatyti vykdyti 2022 metais

➢ Tolimesnis projekto – „Tikslinių sprendimų, pasiūlymų ir metodikų parengimas bei pateikimas, siekiant saugoti regėjimą, vertinant kardinaliai padidėjusį regėjimo funkcijų naudojimą elektroninių įtaisų – kompiuterių, planšečių ir išmaniųjų telefonų pagrindu, tęsimas.

➢ Projektas „Tarptautinė vaikų gynimo dienos proga organizuojamas Evelinos Sašenko ir Pauliaus Zdanavičiaus labdaros koncertas“, kuris vyks 2022 m. birželio 1 d., 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre.

➢ Vasaros kompleksinio sveikatingumo stovyklos vaikams, parengiant  ir apmokant vaikus, kaip reikia saugoti ir gerinti savo regėjimą – „Pelėdžiukų linksmybės“, organizavimas.

➢ Tolimesnis projekto „Dėl vaikų ir moksleivių regėjimo problemų, 2021 m. iššaukiamų aktyviai naudojant kompiuterius, planšetes ir išmaniuosius telefonus mokymosi procesuose, būtinų sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo Lietuvoje“, vykdymas.

➢ Tolimesnis dalyvavimas Lietuvos Respublikos Prezidentūros projekte „Lietuvos galia – Inovatyvi Lietuva“ su Fondo iniciatyva „Padėkime vaikams turėti gerą regėjimą“.

➢ Tolimesnis dalyvavimas sisteminiame projekte „Centrą lankančių vaikų regėjimo tikrinimas ir vertinimas“, vykdomo .Panevėžio regos centre „Linelis“ trišalės sutarties tarp fondo „Angelo akys“, akių ligų klinikos „Mūsų akys“ (UAB „BINK“) ir Panevėžio regos centro „Linelis“ pagrindu.

➢ Tolimesnis projekto, kurio pagrindu yra rengiama nuotykinė – mokomoji knyga vaikams, turinti ir aiškiai išreikštus labai svarbius edukacinius ir ugdymo tikslus, susijusius su vaikų gero regėjimo palaikymu ir jo gerinimu, pateikiant konkrečius akių mankštos pratimus ir patarimus, tęsimas.

➢ Tolimesnis projekto, rengiant tikslines programas ikimokyklinio amžiaus vaikams ir moksleiviams, kaip reikia saugoti ir gerinti vaikų regėjimą, vykdymas.

➢ Tolimesnis specialaus projekto – programos vykdymas, skirtas  vaikams, kuriems diagnozuota nistagma, siekiant jiems  mažinti ir šalinti šio negalavimo neigiamas pasekmes.

➢ Tolimesnis dalyvavimas projekte „SOCIALINIAI PUSRYČIAI“, kuriame aptariamos ir analizuojamos aktualios problemos ir vykdomi mokymai, susiję su fondų ir viešųjų įstaigų veikla.