Fondo veiklos projektai, numatyti vykdyti 2023 metais

➢ Kasmetinės vasaros kompleksinio sveikatingumo stovyklos vaikams organizavimas, parengiant  ir apmokant vaikus, kaip reikia saugoti ir gerinti savo regėjimą – „Pelėdžiukų linksmybės“.

➢ Projekto „Centrą lankančių vaikų regėjimo tikrinimas ir vertinimas“ Panevėžio regos centre „Linelis“ trišalės sutarties tarp fondo „Angelo akys“, akių ligų klinikos „Mūsų akys“ (UAB „BINK“) ir Panevėžio regos centro „Linelis“ tęsimas.

➢ Tikslinių akių ir regėjimo terapijos patarimų ir straipsnių rengimas ir publikavimas.

➢ Projekto, kurio pagrindu yra parengta nuotykinė – mokomoji knyga vaikams, turinti ir aiškiai išreikštus labai svarbius edukacinius ir ugdymo tikslus, susijusius su vaikų gero regėjimo palaikymu ir jo gerinimu, pateikiant konkrečius akių mankštos pratimus ir patarimus, tęsimas.

➢ Tikslinės programos – projekto „Fizinė ir akyčių bei regėjimo mankšta darželiuose, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams“, tęsimas.

➢ Tikslinės programos – projekto „Fizinė ir akių bei regėjimo mankšta  pradinio ugdymo (1 – 4  klasių) mokiniams“, tęsimas.

➢ Tikslino projekto –  programos, skirtos   asmenims kuriems diagnozuotas nistagmas, siekiant jiems  mažinti ir šalinti šio negalavimo neigiamas pasekmes, tęsimas.

➢ Akių ir regėjimo terapijos atlikimo specialių Fondo sukurtų įrenginių taikymo metodikos – projekto tęsimas.

➢ Specialaus animacinio videofilmo, skirto akių ir regėjimo terapijos seansų atlikimui, kūrimo užbaigimas ir platinimas.

➢ Vaidybinio mokomojo filmo, kurio paskirtis padėti tėvams ir globėjams, kaip reikia saugoti vaikų akis ir regėjimą, kartu pagrindžiant ir šio proceso būtinybę, kūrimo užbaigimas ir platinimas.