➢ Projektas – „Tikslinių sprendimų, pasiūlymų ir metodikų parengimas bei pateikimas, siekiant saugoti regėjimą, vertinant kardinaliai padidėjusį regėjimo funkcijų naudojimą elektroninių įtaisų – kompiuterių, planšečių ir išmaniųjų telefonų pagrindu, dėl nuotolinio mokymosi ir darbo, veikiant COVID – 19“. Šio projekto pagrindu yra parengta:
– 3 tikslinai išplėstiniai patarimai ir rekomendacijos, rašytinėje formoje, kaip reikia saugoti ir gerinti regėjimą;
– 3 tiksliniai išplėstiniai patarimai ir rekomendacijos video formoje, t.t. ir anglų kalba;
– 2 tikslinai straipsniai akių ir regėjimo tema;
– 1 naujai papildytas ir išplėstas straipsnis akinių atsiradimo istorijos tema.
➢ Vasaros kompleksinio sveikatingumo stovykla vaikams, parengiant ir apmokant vaikus, kaip reikia saugoti ir gerinti savo regėjimą – „Pelėdžiukų linksmybės“, kurioje dalyvavo virš 30 vaikų.
➢ Projektas „Dėl vaikų ir moksleivių regėjimo problemų, 2021 m. iššaukiamų aktyviai naudojant kompiuterius, planšetes ir išmaniuosius telefonus mokymosi procesuose, būtinų sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo Lietuvoje“.
➢ Dalyvavimas Lietuvos Respublikos Prezidentūros projekte „Lietuvos galia – Inovatyvi Lietuva“ su Fondo iniciatyva „Padėkime vaikams turėti gerą regėjimą“.
➢ Panevėžio regos centre „Linelis“ trišalės sutarties tarp fondo „Angelo akys“, akių ligų klinikos „Mūsų akys“ (UAB „BINK“) ir Panevėžio regos centro „Linelis“ pagrindu, vykdomas sisteminis projektas „Centrą lankančių vaikų regėjimo tikrinimas ir vertinimas“.
➢ Projekto, kurio pagrindu yra rengiama nuotykinė – mokomoji knyga vaikams, turinti ir aiškiai išreikštus labai svarbius edukacinius ir ugdymo tikslus, susijusius su vaikų gero regėjimo palaikymu ir jo gerinimu, pateikiant konkrečius akių mankštos pratimus ir patarimus, tęsimas.
➢ Pradėtas vykdyti projektas, rengiant tikslines programas ikimokyklinio amžiaus vaikams ir moksleiviams, kaip reikia saugoti ir gerinti vaikų regėjimą.
➢ Pradėtas rengti specialus projektas – programa vaikams, kuriems diagnozuota nistagma, siekiant jiems mažinti ir šalinti šio negalavimo neigiamas pasekmes.
➢ Vykdomas aktyvus dalyvavimas ir bendravimas projekte „SOCIALINIAI PUSRYČIAI“, kuriame aptariamos ir analizuojamos aktualios problemos ir vykdomi mokymai, susiję su fondų ir viešųjų įstaigų veikla.